Neden Eclisse?

Menteşeli kapı kullandığınızda...

Eclisse kayar kapıları kullandığınızda...

 

... önemli bir alanı kullanamaz hale gelirsiniz.

 

... önemli miktarda alan tasarrufu yaparsınız.

     

Sıradan menteşeli kapılarla karşılaştırıldığında, sürme kapılar her tür mekan için önemli avantajlar sağlar.

Ortalama bir evde, sürme kapı kullanmak suretiyle % 8’in üzerinde yer tasarrufu sağlanabileceği tahmin edilmektedir. Yani 100 m2’lik bir dairede 8 m2 yer tasarrufu!

Eclisse, şık ve pratik bir alternatif geliştirmiştir: duvarın bir parçası haline gelen, kapılarınızın kolayca kaymasını sağlayan ve size daha fazla yer kazandıran bir şase.

 

Sürme kapılar yaşanan mekanları işgal etmezler; dolayısıyla gerek yeni bina tasarımlarında, gerek yenileme işlerinde yerin akıllıca kullanımı için modern bir seçenek oluşturur ve kapı sistemlerindeki en yeni gelişmeleri sunarlar. Eclisse yalnızca sürme kapı sistemini üretmektedir, dolayısıyla dilediğiniz her türlü konvansiyonel kapıyı kullanabilirsiniz.

En kaliteli malzemeler ve parçalar kullanılarak üretilen şase uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım sağlarken, patentli çıkartılabilir ray sistemi istediğiniz zaman duvara hasar vermeden sökülebilir.

1989 yılından beri sürme kapılar için çerçeveler üreten Eclisse, bu tür entegre sistemlerin dünyadaki en büyük üreticisidir. Bunun sırrı, sürekli olarak teknik açıdan yenilikler getirmesi, yüksek performanslı malzemeler kullanması, montajı kolay olan ve uzun süreli müşteri memnuniyeti sağlayan bir nihai ürün sunmasıdır. Standart ürün yelpazesi, akla gelebilecek hemen her türlü uygulama için şase seçenekleri sunmaktadır: tekli kapılar, ikili kapılar, içiçe geçen ,teleskopik sürme kapılar, yanyana duran kapılar, kayıp katlanan kapılar ve hatta eğimli kapılar!

     
     
 
     
     
Menteşeli Kapı Kullanmamak İçin Nedenler   Eclisse seçmek için nedenler
     

- Planlama seçeneklerinizi kısıtlar

- Çok yer kaybına neden olur

- Dar alanlarda kullanımı zordur.

 

 

- Planınızda daha fazla özgürlük

- Mevcut alanın tümünü kullanabilme

- Daha küçük alanları ferahlatma