Sertifika ve Test

SERTIFIKA VE TEST Eclsise

Eclisse UNI EN ISO 9001 Sertifikalıdır. UNI EN 1527 normuna göre SÜRME MEKANİZMALARI ZAMAN TESTİ 100.000 açma kapama sırasında bile ECLISSE’in bilyalı sürme tekerleri 240 saat tuzlu suyun altında dahi hiçbirşekilde bozulmamıştır. 

Eclisse, OHSAS 18001’e uygun olarak Çalışanların Güvenliği ve Sağlığı için Yönetim Sistemi‘ni gönüllü olarak uygulamayı seçmiştir. OHSAS, çalışanların ve iş ile ilgili temasda olan herkesin sağlık ve güvenliğini korumak için uluslararası kabul gören standartları tanımlar.

RAY(SÖKÜP ÇIKARMA RAYI):

6060 (Norm UNI 9006/1) aliminyum karışımından imal edilen ve 10 um anodize tabaka ile korunan SÜRME RA Y T5 ısı dayanıklılığı ile özellikle rutubetli yerlerde uzun zaman bozulmamaktadır

DAYANIKLILIK TESTİ:

(UNI EN 1629 normuna uygunluk testi) Alçıpan veya sıvalı duvara monte edilen ve ECLISSE ŞASESİNE monte edilmiş SÜRME KAPI: Örnek olarak 1000x2000 mm ölçüsünde bir sürme kapıya ıslak ve 30KG bir çanta ile en sert darbeler sabit noktalardan ve muhtelif yüksekliklerden tatbik ediliyor. Şase ve aksesuarlar en küçük deformasyona ve fonksiyonel bozukluğa uğramıyor.

ANTİPAS TESTİ:

Koruyucu kat çelik yağlı plakadan(epoksi reçineli taban ve galvanize plaka)mamül olan ve tuz buharına tabi tutulan bir ortamda (%95 rutubet ve %5 NaCl) 240 saat içinde belirtilen şaselerde hiçbir çürüme ve oksidasyona rastlanmamıştır. Bu test banyolar ve saunalar,yüzme havuzları gibi tuz ve rutubet oranları çok yüksek mekanlar için önemlidir. Bu sonuçlar özel olarak ECLISSE Şase ve kapılarının inşaat pazarında en yüksek kalitede olduğunu göstermektedir.

PDF Sertifika sürme kapı tekerlerinin çalışmasını 100.000 kere açılış kapanışa göre ve tahmini 30 YIL garanti etmektedir